А ви не забули сплатити податок на нерухоме майно?

Костянтинівсько-Дружківське управління ГУ ДПС у Донецькій області нагадує громадянам, що згідно статті 266 Податкового кодексу, всі власники квартир загальною площею більше 60 м.кв. або будинків, площа яких перевищує 120 м.кв. повинні сплачувати податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у порядку та строки встановлені Кодексом. У разі, якщо одна людина має у власності різні види об’єктів нерухомості (і будинок і квартира), то податок необхідно сплачувати, якщо сумарна площа помешкань становить більше 180 м.кв.

Податок сплачується тільки за квадратні метри перевищення ліміту. Тобто, якщо ви є власником квартири загальною площею 62 м. кв. то податок буде нараховано лише на зайві 2 м.кв (62м. кв.- 60 м. кв.). Треба зауважити, що платниками виступають всі власники об’єктів нерухомості, які мають перевищення ліміту площі, не залежно від кількості зареєстрованих осіб, наявності малолітніх дітей або інвалідів у родині.

Звертаємо увагу, що при несплаті податку за нерухоме майно, накопичується податковий борг, з урахуванням штрафів та пені за несвоєчасну сплату. При наявності податкового боргу з податку за нерухоме майно у розмірі 1020 грн., податкова служба направляє позов до суду з вимогою стягнення заборгованості. Після рішення суду виконавчі органи займаються стягненням боргу, шляхом відчуження майна, яке належить боржнику. Також борг може бути вирахуваний з отримуваних доходів, тобто заробітної плати або пенсії.

Враховуючі, те що строк нарахування податку минув, пропонуємо громадянам звернутися до Центру обслуговування платників за адресою вул. Соборна, 26, для проведення звірки в частині правомірності нарахування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. При собі необхідно мати пакет документів, підтверджуючих право власності на нерухомість.



Понравилась статья? Оцените ее - Отвратительно!ПлохоНормальноХорошоОтлично! (Нет оценок) -

Возможно, Вас так же заинтересует:
Загрузка...

Комментариев еще нет