Warning: session_start(): open(/home/p205279/tmp/session/sess_48c395d5c71599d162ad418308fae3ff, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /home/p205279/www/nasha-druzhkovka.ru/wp-content/themes/german-newspaper/header.php on line 4
Налоговая информирует

Налоговая информирует

Які документи повинні знаходитись на місці здійснення торгівельної діяльності у ФОП на загальній системі оподаткування?
Фізичні особи-підприємці на загальній системі оподаткування при здійсненні торгівельної діяльності зобов’язані здійснювати розрахункові операції виключно із застосуванням реєстратора розрахункових операцій. При цьому, фізичні особи-підприємці повинні забезпечити наявність на торговому місці наступних документів:
• книги обліку доходів та витрат;
• книги обліку розрахункових операцій;
• виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
• ліцензії;
• свідоцтва платника ПДВ (у разі, якщо суб’єкт господарювання зареєстрований платником ПДВ);
• трудових угод з найманими працівниками (у разі використання найманої праці).
Для розрахунків під час реалізації технічно складних побутових товарів необхідно застосовувати РРО
ДПІ у м. Дружківці нагадує, що згідно з п. 296.10 ст. 296 Кодексу готівкові розрахунки без застосування РРО проводять платники єдиного податку першої групи; другої і третьої груп незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн. гривень. У разі перевищення в календарному році вказаного обсягу доходу застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення.
Вищевказана норма Кодексу не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту. Відповідні зміни були внесені до Податкового кодексу та до Закону України від 06.07.95 г. № 265/ 95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування й послуг» законом № 1791, який набув чинності з 1 січня 2017 року.
Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 р. №231. Вказану постанову офіційно оприлюдено в газеті «Урядовый кур’єр» від 07.04.2017 г. № 66, термін набуття чинності передбачено пунктом 3 постанови — через 30 днів з дня її опублікування.
ДПІ у м. Дружківці нагадує, що для вибору необхідної моделі РРО та укладення договору на сервісне обслуговування залишилось обмаль часу. З моменту набуття чинності постановою №231 до порушників будуть застосовуватися штрафні санкції відповідно до статті п.1 статі 17 Закону України від від 06.07.95 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»:
за порушення вчинене вперше — 1 гривня;
за кожне наступне вчинене порушення — 100 відсотків вартості проданих з порушеннями, встановленими цим підпунктом, товарів (послуг).

За якою формою та який порядок подання уточнюючого податкового розрахунку за ф. 1ДФ?
Відповідно до п.п. «б» п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені ПКУ для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування.
Форма та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) затверджені наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4.
У разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПКУ) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку (п. 50.1 ст. 50 ПКУ).
Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків є однаковим. Звітний новий та уточнюючий податкові розрахунки подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію лише за рядками й реквізитами, які уточнюються.
Коригування показників розд. I: для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно виключити помилкову інформацію та ввести правильну інформацію, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких виключає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому разі в першому рядку в графі 9 указується «1» — рядок на виключення, а в другому — «0» — рядок на введення.
Коригування показників розд. II: підрозд. «Військовий збір»: для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку «Військовий збір — виключення****» потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку «Військовий збір» відобразити правильну інформацію.

Сектор організації роботи ДПІ у м. Дружківці



Понравилась статья? Оцените ее - Отвратительно!ПлохоНормальноХорошоОтлично! (Нет оценок) -

Возможно, Вас так же заинтересует:
Загрузка...

Комментариев еще нет


Warning: Unknown: open(/home/p205279/tmp/session/sess_48c395d5c71599d162ad418308fae3ff, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/p205279/tmp/session) in Unknown on line 0