Партії та кандидати Дружківки

Партії та кандидати в округах:

Перший номер партійного списку стає депутатом автоматично, якщо партія набирає 5% голосів чи більше

ВО
«Батьківщина”:

Перший номер — Бухаркова Тетяна Михайлівна — страховий агент СК «АСКО”
Округи: №№:
№5 — Єрошенко Володимир Ілліч — завідуючий денним стаціонаром КЛПЗ Дружківська міська лікарня №1
№10 — Стальмакова Інна Геннадіївна — юрист ТОВ «Будконструкції»
№13 — Чабарь Сергій Володимирович — тимчасово не працює
№14 — Ривоненко Михайло Миколайович – пенсіонер
№ 15 — Бабич Ганна Іванівна, пенсіонер
№ 19 — Самородов Михайло Олександрович, лікар сімейної медицини КУ «Центр первинної медико-соціальної допомоги» амбулаторія № 3
№20 — Березуцький Валентин Митрофанович, пенсіонер
№23 — Джура Василина Євгенівна, суддя третейського суду
№24 — Джура Олександр Васильович, керівник ПП «Ковчег»
№29 — Васильєв Євгеній Вікторович, настоятель Свято-Вознесенської парафії (м. Дружківка) Донецької єпархії Української православної церкви Київського патріархату
№33 — Ярмак Сергій Никифорович, тимчасово не працює
№34 — Шаповалов Євген Олексійович, ПП «Шаповалов»

Опозиційний блок

Перший номер списку — Григоренко Володимир Борисович, пенсіонер
Округи №№:
№1 — Шехов Ігор Вячеславович, керівник КП «Спектр»
№2 — Щербак Олександра Павлівна, голова дружківського міського товариства Червоного хреста України м. Дружківки
№3 — Воробей Людмила Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 1
№5 — Шейко Олександр Федорович, приватний підприємець
№6 — Долбещенков Олексій Олександрович, директор Торецького ВУводопровідно-каналізаційного господарства «Компанія Вода Донбаса»
№7 — Губарєв Вячеслав Миколайович, головний інженер ТОВ «Промислове житлово-ремонтне підприємство»
№8 — Ченцова Ольга Олександрівна, директор терцентру соціального обслуговування
№9 — Головченко Сергій Анатолійович, в.о. директора донецького обласного центру фізичного населення здоров’я «Спорт для всіх»
№10 — Какуша Ольга Володимирівна, головний лікар КЛПУ «Міський наркологічний диспансер м. Дружківки»
№11 — Регеда Анатолій Юрійович, керівник служби охорони праці відкритого АТ «Грета»
№12 — Кутненко Тетяна Георгіївна лікар-невропатолог, головний позаштатний невропатолог м. Дружківка КЛЗ «Центральна міська лікарня» терапевтичне відділення
№13 — Бурикін Сергній Дмирович, менеджер з управління технічним станом обладнання товариства з обмеженою відповідальністю «Гірничі машини-Дружківський машинобудівельний завод»
№14 — Чубенко Сергій Геннадійович, головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Дружківка»
№15 — Бєлашенко Костянтин Григорович, заступник директора виховної роботи Дружківського житлово-комунального коледжу
№16 — Кулик Тетяна Іванівна, директор ЗОШ № 6
№17 — Ковилін Дмитро Вікторович, заступник директора комунального підприємства«Ком-сервис»
№18 — Южик Борис Володимирович, директор КП «Медіа-центр» Дружківської міськради
№19 — Нещотний Сергій Федорович, головний лікар міської лікарні № 2
№20 — Коротун Сергій Якович, директор КП виробнича одиниця «Дружківка Тепломережа»
№21 — Войчук Світлана Геннадіївна, начальник служби у справах дітей Дружківської місьради
№22 — Вєтряков Олександр Анатолійович, завідуючий хірургічного відділення КЛЗ «Центральна міська лікарня»
№23 — Самойлова Вікторія Валеріївна, головний спеціаліст Донецького обласного центру фізичного населення здоров’я «Спорт для всіх»
№24 — Гриненко Дмитро Юрійович, начальник юридичного відділу публічного АТ «Веско»
№25 — Куницька Ольга Сергіївна, заступник головного лікаря з медичної частини КЛЗ «Центральна міська лікарня»
№26 — Селіванов Анатолій Дмитрович, голова первинної профспілкової організації ТОВ «Гірничі машини-Дружківський машинобудівний завод»
№27 — Подгорна Світлана Михайлівна, директор ТОВ «Чайка»
№28 — Бардаков Іван Іванович, начальник механо-збірного цеху № 2 ТОВ «Гірничі машини-Дружківський машинобудівельний завод»
№29 — Сівко Євген Францевич, голова профкому ВАТ «Дружківський завод металевих виробів»
№30 — Дьоміна Ірина Олексіївна, директор комунальної установи Донецький обласний центр соціально-психологичної допомоги
№31 — Мітасов Ігор Вікторович, начальник дружківської міської державної лікарні ветеринарної медицини
№32 — Підопригора Віталій Олексійович, пенсіонер
№33 — Каліберда Микола Іванович, пенсіонер
№34 — Вірниченко Світлана Олексіївна, начальник комунального підприємства «Дружківське міське бюро технічної інвентаризації»
№35 — Федоренко Вадим Миколайович, головний лікар КЛЗ «Центральна міська лікарня»
№36 — Сівоплясова Ірина Василівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради

«Наш край»

Перший номер списку — Лугова Валентина Миколаївна, директор дружківсьої гімназії «Інтелект» Дружківської міської ради
Округи№№:
№1 — Пивовар Юлія Анатоліївна, начальник відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради
№2 — Кедь Олег Володимирович, головний інженер ВО ОКП Донецьктеплокомуненерго Дружківка-тепломережа
№3 — Мелікбегян Ашот Норікович, директор ТОВ «Прогрес»
№4 — Бандура Максим Юрійович, виконуючий обов’язки головного лікаря КЛПУ «Дружківська міська лікарня №1»
№5 — Шевченко Лариса Володимирівна, директор дружківської ЗОШ І-ІІІ кв. №1 Дружківської міськради
№6 — Горбаньова Тетяна Вікторівна, директор дружківського підприємства електромереж зовнішнього освітлювання (Міськсвітло)
№7 — Мазурін Василь Васильович, директор ТОВ «Контакт»
№8 — Романенко Інна Анатоліївна, завідувач сектору з основних видів діяльності КП Дружківський міський парк культури та відпочинку
№9 — Міхеєв Олександр Сергіович, директор дружківської ЗОШ І-ІІ ст.№8 Дружківської міськради
№10 — Кочарян Пандухт Амаякович, головний інженер Гидропневмоапарат
№11 — Григор’єва Тетяна Анатоліївна, заступник директора з НВР комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу школа мистецтв
№12 — Бондар Андрій Олексійович, директор східного центру професійної реабілітації інвалідів
№13 — Кузнєцов Станіслав Павлович, начальник відділу статистики у м. Дружківці головного управління статистики у Донецькій області
№14 — Крамський Петро Васильович, директор КП «Дружківська льодова арена»
№15 — Бузова Ганна Олегівна, директор КП «Комсервіс»
№16 — Орлова Ольга Олексіївна, заступник директора дружківського дитячого будинку-інтернату
№17 — Грідчина Наталя Анатоліївна, начальник управління пенсійного фонду України в м. Дружківка Донецької області
№18 — Прус Ірина Миколаївна, заступник директора дружківської гімназії «Інтелект» Дружківської міської ради
№19 — Небогатікова Галина Григор’євна, начальник управління соціального захисту населення Дружківської міської ради
№20 — Петрова Олена Володимирівна, директор дружківської ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Дружківської міської ради
№21 — Бучук Ірина Олександрівна, секретар Дружківської міської ради
№22 — Єлагін Вадим Аркадійович, директор дружківської загальноосвітньої школ І-ІІІ ст. №17 Дружківської міської ради
№23 — Мишков Сергій Михайлович, начальник відділення №207 АТ «УкрСиббанк»
№24 — Артемов Юрій Володимирович, директор ЧП Артемов клуб «Святогір»
№25 — Нефьодов Олександр Дмитрович, директор КТ Автоелектротранс
№26 — Рябченко Олександр Леонідович, вчитель історії та правознавства дружківської ЗОШ І-ІІІ кв. №7 Дружківської міської ради
№27 — Руденко Сергій Миколайович, директор дружківського комунального автотранспортного підприємства 052805
№28 — Сердюк Тетяна Миколаївна, директор позашкільного навчального закладу ЦДЮТ Дружківської міської ради
№29 — Страшненко Володимир Миколайович, директор дитячо-юнацької спортшколи Дружківської міської ради
№30 — Чуприна Анатолій Степанович, директор дружківської ЗОШ І-ІІІ кв. №12 Дружківської міської ради
№31 — Першин Вадим Іванович, пенсіонер
№32 — Василенко Жанна Юріївна, директор Райського навчально-виховного комплексу 11 Дружківської міської ради
№33 — Вовкотруб Наталя Василівна, директор Олексієво-дружківського навчально-виховного комплексу №14 Дружківської міської ради
№34 — Писаренко Дмитро Вікторович, директор ТОВ «Авто-бум ЛТД»
35 — Довбня Микола Вікторович, голова краматорської автошкола ТСО України
36 — Єрохіна Лілія Олександрівна, директор дружківської ЗОШ І-ІІІ ст. №9 Дружківської міськради

Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»

Перший номер списку — Гайдук Віктор Вікторович, фізична особа-підприємець
Округи№№:
№1- Орлов Сергій Вікторович, військовий пенсіонер
№2 — Солодаренко Сергій Іванович, військовий пенсіонер
№3 — Заіка Олександр Васильйович, головний механік ДКТП
№4 — Бондаренко Микола Семенович, приватний адвокат
№5 — Шапошник Тетяна Олександрівна, тимчасово не працює
№6 — Бакуш Анатолій Володимирович, пенсіонер ЗСУ
№7 — Крищенко Марина Іванівна, провідний спеціаліст дружківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
№8 — Лівенцов Олег Павлович, завідувач амбулаторією №3 КЛЗ ЦП МСД
№9 — Олізаренко Борис Якович, фізична особа-підприємець
№10 — Петренко Володимир Іванович, пенсіонер
№11 — Дворський Ігор Олексійович, директор ТОВ «ДЗМК»
№12 — Лукіенко Ігор Леонідович, фізична особа-підприємець
№13 — Дємєнчуков Юрій Павлович, фізична особа-підприємець
№ 15 — Видющенко Олена Олегівна, тимчасово не працює
№ 17 — Яковенко Наталя Володимирівна самозайнята особа- субьєкт оцінувальної діяльності
№18 — Малигін Юрій Миколайович, фізична особа-підприємець
№19 — Шевченко Сергій Віктрович, фізична особа-підприємець
№20 — Шевченко Марина Миколаївна, фізична особа-підприємець
№21 — Назаров Олександр Володимирович, вчитель фізичного виховання ЗОШ №17
№22 — Зайцев Антон Миколайович, тимчасово не працює
№23 — Блошенко Олег Анатольйович, тимчасово не працює
№24 — Григоревська Олена Вікторівна, директор ТОВ «Слово і діло»
№25 — Бурлуцька Олена Василівна, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних дружківського міського центру зайнятості
№26 — Назаров Андрій Володимирович, заступник директора ТОВ «Слово і діло»
№27 — Єфремов Геннадій Степанович, заступник головного лікаря міської лікарні №2
№28 — Московченко Олександр Михайлович, директор ТОВ «Моноліт»
№29 — Синельников Юрій Іванович, начальник служби головного диспечера ПАТ Енергомашспецсталь
№30 — Рикуш Ольга Вікторівна, фізична особа-підприємець
№31 — Шабельник Микола Григорович, директор ПП СК «Віта Дент»
№32 — Кашкарьова Наталя Олександрівна, головний бухгалтер ПП СК «Віта Дент»
№33 — Бєлоус Світлана Михайлівна, фізична особа-підприємець
№35 — Бурим Світлана Василівна, завідувач амбулаторією №6 КЛЗ ЦП МСД
№36 — Проскурніков Віктор Юрійович, випусковий редактор ТОВ «Слово і діло»

Радикальна партія Олега Ляшка

Перший номер списку — Баштовий Віктор Павлович, директор Дружківського технікуму Донбаської державної машинобудівної академії
Округи №№:
№1 — Крьока Світлана Вікторівна, викладач Дружківського технікуму ДДМА
№2 — Щербак Інна Валентинівна, завідуючий відділенням Дружківського технікуму ДДМА
№4 — Фіалко Євген Борисович, головний редактор газети «Наша Дружковка»
№ 6 — Кіріков Володимир Вікторович, головний енергетик ТОВ «Дружківська харчосмакова фабрика»
№ 7 — Нечмоглод Леонід Іванович, тимчасово не працює
№ 8 — Пахомова Олександра Вікторівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Дружківського технікуму ДДМА
№ 9 — Самарський Леонід Борисович, пенсіонер
№ 11 — Білько Дмитро Вікторович, тимчасово не працює
№12 — Роменська Людмила Василівна, домогосподарка
№ 16 — Кряжев Андрій Олександрович, лікар-стоматолог ФОП Кряжев А.О.
№17 — Нечипоренко Сергій Анатолійович, лікар-стоматолог ПП Хлевняк
№18 — Воробйова Наталія Геннадіївна, секретар-друкарка Дружківського технікуму ДДМА
№ 21 — Бабакіна Ольга Олександрівна, завідуючий денним стаціонаром КЛПУ Дружківська міська лікарня № 2
№23 — Зандер Василь Володимирович, зварник «Дружківкатепломережа»
№25 — Карнаух Сергій Вікторович, водій транспортного цеху ПАО «ВЕСКО»
№26 — Нешкуренко Ганна Михайлівна, вихователь ДНЗ №35 «Лелека»
№27 — Іваненко Антоніна Павлівна, заступник директора з навчально-тренувальної роботи ДЮСШ Дружківської міської ради
№28 — Нечипоренко Інна Віталіївна, лікар-стоматолог КМУ «Стоматологічна поліклініка»
№30 — Дерев’янко Олександра Олександрівна, пенсіонер
№31 — Суліма Володимир Володимирович, викладач Дружківського технікуму ДДМА

Адреси округів будуть опубліковани у наступному номері.



Понравилась статья? Оцените ее - Отвратительно!ПлохоНормальноХорошоОтлично! (Нет оценок) -

Возможно, Вас так же заинтересует:
Загрузка...

6 комментариев к статье “Партії та кандидати Дружківки”

  1. кост:

    Невероятная активность сторонников мэра и личных интересов.

  2. аврелий:

    Бывшие регионалы из «Оппозиционного блока», у вас совесть есть? За что вы теперь будете бороться? Вы во времена, когда ваш пахан был президентом страны, чего достигли? Что произошло с предприятиями? Что ждет их дальше? Просьба к редакции: опубликуйте имена кандидатов, чьи предприятия после последних местных выборов хотя бы продержались это время на плаву, не говоря уже о подъеме. Я уверен, что все вы принимали участие в «референдуме» 2014г. и голосовали не за Украину.

  3. Дружковчанин:

    Оппоблок-сплошь сепары и активные участники коллаброционистского движения…..

  4. Дружковчанин:

    Бандура Максим Юрійович, виконуючий обов’язки головного лікаря КЛПУ «Дружківська міська лікарня №1»- это сын министра -сепаратиста???И вообще интересно, а что делают руководители коммунальных и государственных предприятий в депутатах???Если они обязаны выполнять волю последних…

  5. Виктор:

    Полный писец!!!!!!Все как один каммуняки,рыгианалы, «директора»-мошенники и воры!Все как один шестёрки клана Гнатенко!Дружковчанам светит вечное рабство! Читайте биографии внимательно и включайте мозги!Сомнительно что они у вас есть, судя по предыдущим выборам!

  6. Мороз:

    Посмотришь на некоторых депутатов-натуральные дешевки.