За яких умов застосовуються реєстратори розрахункових операцій ФОП -платниками єдиного податку?

Реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) не застосовуються платниками єдиного податку:  першої групи;  другої і третьої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн грн (п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України).

У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 млн грн. застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку.
Норми п. 296.10 ст. 296 ПКУ не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних  побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.  Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій встановлено постановою Кабінету Міністрів України від  16.03.2017 р. №231.

Спеціаліст з питань організації роботи ДПІ у м.Дружківці



Понравилась статья? Оцените ее - Отвратительно!ПлохоНормальноХорошоОтлично! (Нет оценок) -

Возможно, Вас так же заинтересует:
Загрузка...

Комментариев еще нет