Яким чином можна укласти договір про добровільну сплату єдиного соціального внеску?

Коло платників, які мають право на добровільну сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, визначено частиною 1 ст. 10 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Згідно з п. 3 частини 3 ст. 10 Закону № 2464 особи, зазначені в частині 1 цієї статті, подають до органу ДФС за місцем проживання відповідну заяву. З особою, яка подала заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, органом ДФС в строк не пізніше ніж 30 календарних днів з дня отримання заяви укладається договір про добровільну участь.

Особи, зазначені в частині 1 ст. 10 Закону № 2464, беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування протягом строку, визначеного в договорі , але не менше одного року (частина 2 ст.10 Закону № 2464). Договір про добровільну участь набирає чинності з дня його підписання (частина 4 ст. 10 Закону № 2464).

Cпеціаліст з питань інформаційно-комунікаційного

супроводження ДПІ у м.Дружківці



Понравилась статья? Оцените ее - Отвратительно!ПлохоНормальноХорошоОтлично! (Нет оценок) -

Возможно, Вас так же заинтересует:
Загрузка...